top of page

Prodej bytu 2+kk, 67 m², Praha

Mezi Vodami, Praha 12-Belárie, Czechia

K prodeji

8 400 000 Kč

Contact the broker

Josef Šamánek

+420 702 136 084

Technical specifications

Registration number

Area

67 m²

S50211

2+kk

Type

Property location

Mezi Vodami, Praha 12-Belárie, Czechia

Property description

Nabízíme k prodeji velmi pěkný moderní byt 2+kk s balkonem v novostavbě v rezidenci Zahálka v Modřanech. Byt se nachází ve 2. nadzemním podlaží, je zcela nový, vybaven moderními materiály a jeho předností je luxusní prostorná lodžie s výhledem na řeku a golfové hřiště. V ceně bytu je zahrnuta sklepní kóje.

K bytu je možno přikoupit také parkovací stání (cena 520 000,- Kč včetně DPH).

Dispozičně se byt skládá z obývacího pokoje s prostorem na kuchyňskou linku, ložnice, chodby a koupelny. V koupelně se nachází vana, umyvadlo, WC, přípojka na pračku a vyhřívané žebřiny. Vstup na lodžii je umožněn z obývacího pokoje. Fotografie u inzerátu jsou ilustrační (použity ze stejného projektu, z bytu, který je již dokončený). Podlahová plocha 59 m, balkon 7,6 m2, sklep 3,9 m2.

Ze standardů jsou použity dřevěné podlahy a dřevěná okna s izolačními dvojskly. Datová i televizní zásuvka je k dispozici v obou pokojích. Vytápění probíhá z centrální (plynové) kotelny v domě. Okolí budovy je obklopeno parkem s lavičkami.

Lokalita je výborná jak dobrou dostupností do centra, tak velkým množstvím okolní zeleně a možností sportovních aktivit. V blízkosti se nachází golfové hřiště, dráha na in-line brusle, cyklostezka. Do centra dojedete za 15 minut, v Národním divadle jste za 20 minut, na letišti za 30 minut a na poliklinice za 10 minut. Lokalita se celkově mění v moderní čtvrť s veškerými službami.

Neváhejte si zavolat o prohlídku.
Cena bytu zahrnuje provizi RK (včetně celého právního servisu a kolků na katastr).

bottom of page