top of page

Prodej bytu 2+kk, 60,9 m², Praha

STK Modřany, Mezi Vodami, Praha 12-Belárie, Czechia

K prodeji

8 050 000 Kč

Contact the broker

Josef Šamánek

+420 702 136 084

Technical specifications

Registration number

Area

60,9 m²

S30103

2+kk

Type

Property location

STK Modřany, Mezi Vodami, Praha 12-Belárie, Czechia

Property description

Nabízíme k prodeji velmi pěkný moderní byt 2+kk s balkonem v novostavbě v rezidenci Zahálka v Modřanech. Byt se nachází v 1. nadzemním podlaží, je zcela nový, vybaven moderními materiály a jeho předností je luxusní prostorná lodžie s výhledem na řeku a golfové hřiště. V ceně bytu je zahrnuta sklepní kóje.

K bytu je možno přikoupit také parkovací stání (cena 520 000,- Kč včetně DPH).

Dispozičně se byt skládá z obývacího pokoje s prostorem na kuchyňskou linku, ložnice, chodby a koupelny. V koupelně se nachází vana, umyvadlo, WC, přípojka na pračku a vyhřívané žebřiny. Vstup na lodžii je umožněn z obou pokojů. Fotografie u inzerátu jsou ilustrační (použity ze stejného projektu, z bytu, který je již dokončený).

Ze standardů jsou použity dřevěné podlahy a dřevěná okna s izolačními dvojskly. Datová i televizní zásuvka je k dispozici v obou pokojích. Vytápění probíhá z centrální (plynové) kotelny v domě. Okolí budovy je obklopeno parkem s lavičkami.

Lokalita je výborná jak dobrou dostupností do centra, tak velkým množstvím okolní zeleně a možností sportovních aktivit. V blízkosti se nachází golfové hřiště, dráha na in-line brusle, cyklostezka. Do centra dojedete za 15 minut, v Národním divadle jste za 20 minut, na letišti za 30 minut a na poliklinice za 10 minut. Lokalita se celkově mění v moderní čtvrť s veškerými službami.

Neváhejte si zavolat o prohlídku.
Cena bytu zahrnuje provizi RK (včetně celého právního servisu a kolků na katastr).

bottom of page