top of page

Bonusová nabídka

Mezi Vodami, Belárie, Praha, Česko

Bonusová nabídka

Info u RK

Contact the broker

Josef Tišer

+420 602 365 981

Technical specifications

Registration number

Area

Type

Property location

Mezi Vodami, Belárie, Praha, Česko

Property description

Bonusová nabídka: Nabízíme ke koupi čtyři bytové jednotky v novém developerském projektu Rezidence Zahálka, Praha – Modřany.

Při zakoupení všech čtyřech bytových jednotek získáte zdarma jedno parkovací stání v hodnotě 520 000,- Kč včetně DPH.

V rámci této bonusové nabídky nabízíme k prodeji:

Bytovou jednotku 2+kk s celkovou výměrou 67 m2 včetně lodžie s výměrou 13,7 m2 a výhledem na řeku a golfové hřiště. Byt se nachází ve 3. nadzemním podlaží a náleží k němu sklepní kóje. Cena včetně sklepní kóje činí 7 742 570,- Kč včetně DPH.

Bytovou jednotku 2+kk s celkovou výměrou 67 m2 včetně lodžie s výměrou 7,6 m2 a výhledem na řeku a golfové hřiště. Byt se nachází ve 2. nadzemním podlaží a náleží k němu sklepní kóje. Cena včetně sklepní kóje činí 8 151 440,- Kč včetně DPH.

Bytovou jednotku 2+kk s celkovou výměrou 78 m2 včetně lodžie s výměrou 17,3 m2 a výhledem na řeku a golfové hřiště. Byt se nachází v 1. nadzemním podlaží a náleží k němu sklepní kóje. Cena včetně sklepní kóje činí 9 027 590,- Kč včetně DPH.

Bytovou jednotku 2+kk s celkovou výměrou 67 m2 včetně lodžie s výměrou 7,5 m2 a výhledem na řeku a golfové hřiště. Byt se nachází v 3. nadzemním podlaží a náleží k němu sklepní kóje. Cena včetně sklepní kóje činí 8 190 380,- Kč včetně DPH.

Dispozičně se byty skládají z obývacího pokoje s prostorem na kuchyňskou linku, ložnice, chodby a koupelny (viz. půdorysy bytů ve fotogalerii).

Ze standardů jsou použity dřevěné podlahy a dřevěná okna s izolačními dvojskly. Datové i televizní zásuvky jsou k dispozici v obou pokojích. Fotografie jsou pouze ilustrační (použity z již dokončeného bytu ve stejném projektu).

Lokalita je výborná jak dobrou dostupností do centra, tak velkým množstvím okolní zeleně a možností sportovních aktivit. V blízkosti se nachází golfové hřiště, dráha na in-line brusle, cyklostezka. Do centra dojedete za 15 minut, v Národním divadle jste za 20 minut a na letišti za 30 minut. Lokalita se celkově mění v moderní čtvrť s veškerými službami.

Průkaz energetické náročnosti budovy zatím nebyl vystaven. Předpokládaná třída energetické náročnosti B.

Kolaudace je předpokládaná v červenci 2022, předání bytu v říjnu 2022.

Ceny bytových jednotek zahrnují provizi RK (včetně celého právního servisu).

K dispozici možnost zakoupení dalšího parkovacího stání v ceně 520 000,- Kč včetně DPH.

V případě Vašeho zájmu či jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat.

bottom of page